تداوم عرضه منظم تیشو؛ جهت تنظیم بازار سلولزی کشور

هاشمی، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت محصولات کاغذی لطیف از رشد ۱۲ درصدی تولید این شرکت نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش بازار، سید علی اکبر هاشمی، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت محصولات کاغذی لطیف با اعلام تولید ۱۷۰۱ تنی محصولات این شرکت طی آذر ماه سال جاری و تولید ۱۵۸۷۵ تنی محصولات این شرکت طی ۹ ماه آغازین سال ۱۴٠۱، از رشد ۱۲ درصدی تولید این شرکت نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰ خبر داد، رشدی که پس از سالها رکوردی کم سابقه در این شرکت بر جای گذاشته است.

وی موفقیت های مستمر تولید را در راستای هدفگذاری در عرضه منظم تیشو جهت تنظیم بازار سلولزی کشور و اهتمام ویژه این شرکت نسبت به امر شفافیت در عرضه محصولات از طریق تالار شیشه ای بورس کالا دانستند.

مدیر عامل لطیف تخصیص عادلانه و شفاف محصول، تسهیل دسترسی کالا برای تولیدکنندگان اصلی و حذف واسطه گری را در قالب تالارهای معاملاتی بورس کالا از استراتژی های اصلی این شرکت در حوزه فروش بر شمرد و بر تداوم آن تاکید کرد.

هاشمی در خاتمه بار دیگر موفقیت های تولیدی شرکت در کنار توجه به حوزه نگهداری و تعمیرات فراگیر تجهیزات را با اشاره به شرایط ویژه اقتصادی کشور و تشدید تحریم‌ها، مرهون تلاش های مستمر همکاران خود در لطیف دانست و از آن به عنوان برگ زرینی دیگر در افتخارات لطیف یاد کرد.

شایان ذکر است که شرکت محصولات کاغذی لطیف از زیر مجموعه های هلدینگ سلولزی تاپیکو و شستا می باشد که با تولید سالانه حدود ۲۰ هزار تن تیشو، جایگاه ویژه‌ای در بازار سلولزی کشور دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *