انتقال نماد شرکت‌ کاغذ پارس از فرابورس به بورس

معاون بورس تهران از پذیرش دو تامین سرمایه و ۷ شرکت و تقاضای پذیرش ۳۵ شرکت دیگر در این بورس خبر داد.
به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) مجید نوروزی در خصوص شرکت‌هایی که در بورس پذیرش شده و در انتظار درج نماد هستند، گفت: صنعت غذایی کوروش، شرکت‌های لیزینگ پارسیان، لیزینگ کارآفرین، تولید نیروی برق آبادان، سرمایه‌گذاری سیمان تامین، بهساز کاشانه تهران و سپید ماکیان از جمله شرکت‌هایی هستند که در جلسه هیئت پذیرش با ورود آن‌ها به بورس موافقت شده و با احراز شرایط تعیین شده در آینده نزدیک نماد آن‌ها درج خواهد شد.
وی به پذیرش دو شرکت تامین سرمایه در بورس تهران اشاره کرد و افزود: دو تامین سرمایه امین و تمدن نیز در فهرست شرکت‌های بورس تهران پذیرش شده و در انتظار درج نهایی هستند.
همچنین درج نماد دو شرکت لیزینگ اقتصاد نوین و توسعه و عمران امید در جلسه ۱۷ خرداد در هیئت پذیرش مطرح و با پذیرش آن‌ها نیز موافقت شد که پس از احراز شرایط تعیین‌شده در فهرست نرخ‌های بورس درج خواهند شد.
این مقام مسئول تاکید کرد: در حال‌حاضر حدود ۳۵ شرکت نیز متقاضی پذیرش در بورس هستند که با تکمیل مدارک و مستندات تعیین‌شده در دستورالعمل پذیرش پرونده آن‌ها به ترتیب در جلسه هیئت پذیرش مطرح خواهد شد.
نوروزی به انتقال نماد دو شرکت از فرابورس به بورس اشاره و عنوان کرد: انتقال نماد شرکت‌های کاغذ پارس و بورس انرژی نیز در جلسه هیئت پذیرش مطرح و با انتقال آن‌ها به بورس تهران موافقت شد. تعداد زیادی شرکت متقاضی پذیرش در بورس هستند که پرونده آن‌ها تاکنون در هیئت پذیرش مطرح نشده و منتظر تکمیل مدارک و مستندات آن‌ها هستیم. سرمایه اسمی این شرکت‌ها در حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان است.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *