برگزاری نمایشگاه چوب و صنایع وابسته؛ ۹ بهمن

بیستمین نمایشگاه بین المللی چوب، مواد اولیه، ماشین آلات، یراق، تجهیزات مبلمان و صنایع وابسته (WOODEX) از نهم تا ۱۲ بهمن در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش بازار، بیستمین نمایشگاه بین المللی چوب، مواد اولیه، ماشین آلات، یراق، تجهیزات مبلمان و صنایع وابسته (WOODEX) با هدف معرفی کالا و محصولات جدید داخلی و خارجی، ایجاد فرصت تعامل با تولید کنندگان و بازرگانان، آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری برگزار می‌شود.

براساس این گزارش؛ انتقال و ارتقاء دانش در راستای بهبود فضای کسب و کار با حضور شرکت‌های شاخص در صنعت چوب، مواد اولیه و صنایع وابسته از محورهای برگزاری این نمایشگاه بین المللی است.

در این نمایشگاه که به همت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود بیش از ۲۰۰ نشان تجاری محصولات‌, تولیدات و نوآوری‌های خود در این صنعت را عرضه خواهند کرد.

بیستمین نمایشگاه بین المللی چوب، مواد اولیه، ماشین آلات، یراق، تجهیزات مبلمان و صنایع وابسته به مدت ۴ روز از ساعت ۸ الی ۱۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران میزبان صنعتگران، فعالان اقتصادی و علاقه‌مندان به این هنرصنعت است.

برگزاری نمایشگاه چوب و صنایع وابسته؛ ۹ بهمن

۱