تصویب درخواست ۱۰۹ ناشر برای دریافت کاغذ

پس از تشکیل دومین جلسه کمیته تخصیص، توزیع و نظارت بر کاغذ معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، درخواست ۱۰۹ ناشر دیگر برای دریافت کاغذ تصویب شد.

تصویب درخواست ۱۰۹ ناشر برای دریافت کاغذبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، در جلسه پیشین کمیته تخصیص، توزیع و نظارت بر کاغذ در خواست ۱۲۲ ناشر برای دریافت کاغذ به تصویب رسیده بود.
دومین جلسه کمیته تخصیص کاغذ معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارشنبه گذشته در محل خانه کتاب و ادبیات ایران تشکیل شد و درخواست ۱۰۹ ناشر برای دریافت کاغذ به تصویب رسید.
این کمیته برای رسیدگی به درخواست سایر ناشران نیز به صورت منظم و با فاصله‌های کوتاه تشکیل جلسه خواهد داد و درخواست‌ها را بر اساس معیار‌های تعیین شده بررسی کرده و فرآیند تخصیص را انجام می‌دهد.
در ابلاغ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اهتمام بر توزیع عادلانه کاغذ به ناشران فعال و نظارت دقیق بر مصرف کاغذ‌های تخصیص داده شده از اهم وظایف و ماموریت‌های این کمیته برشمرده شده است.
ناشران متقاضی باید درخواست‌های خود را صرفا در سامانه توزیع کاغذ و زینک کتاب به نشانی www.paperds.ir ثبت و از همان طریق پیگیری کنند.