6 دلیل مهم اینکه شرکت های چاپی برای مشاغل مهم هستند؟

سالانه تقریباً از یک تریلیون دلار برای تأمین اعتبار صنعت چاپ جهانی استفاده می شود. این برای صنعتی که رشد آن عمدتا با چاپ برچسب ها و بسته بندی ها مشخص می شود، بسیار چشمگیر است.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام پرینت آرمانی، در حقیقت، صنعت چاپ هشت برابر بزرگتر از صنعت بازی های ویدیویی تخمین زده می شود و همچنین با صنعت تأثیرگذار گسترده اتومبیل رقیب است.اخیرا چاپ دیجیتال معادلات را برهم زده و صنعت چاپ را وارد مرحله جدیدی نموده است.رشد سریع صنعت چاپ می تواند به بسیاری از موارد کمک کند. یکی از دلایل اصلی آن اهمیت صنعت چاپ در حوزه تجارت و کارآفرینی است. شناخته شده است که بسیاری از شرکتهای چاپ سفارشی در این راه به مشاغل بزرگ و کوچک کمک می کنند.

چرا شرکت های چاپی برای مشاغل مهم هستند؟

اگر هنوز تعجب می کنید که شرکتهای چاپی سفارشی چگونه به مشاغل کمک می کنند، پنج دلیل وجود دارد که به شما در درک بهتر کمک می کند.

ملموس بودن

صنعت چاپ بسیاری از مواد تبلیغاتی مانند پوستر، چاپ بروشور ، کارت ویزیت و تبلیغات بیلبورد را قادر می سازد تا زنده شوند. اینها برخی از الزامات تجارت است. آنها همچنین ابزارهای چشمگیری برای جذب مشتری و مشتری بالقوه هستند. بسیاری از شواهد نشان می دهد که تبلیغات چاپی بیشتر از تبلیغات دیجیتال جذب می کنند. مطالعات همچنین نشان می دهد که مردم آزار دهنده بودن تبلیغات چاپی کمتر از تبلیغات دیجیتال هستند. همچنین از آنجا که شانس بیشتری برای مشاهده و فروش بیشتر با تبلیغات چاپی وجود دارد و نه تبلیغات دیجیتال ، از کارآیی بیشتری برخوردار هستند.

استقرار

چه جزوه چاپ شده و چه بروشور یا یک آگهی تبلیغاتی بزرگ، انتخاب یک وسیله فیزیکی موضوع را ملموس تر می کند. این به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را زنده کنید و تصویری جدی و بی معنی از برند خود ارائه می دهد. همچنین می توانید پیام ها را به روشی بهتر و خلاقانه به مشتریان، مشتریان و مخاطبان خود تحویل دهید. به عبارت ساده تر ، چاپ با کیفیت بالا مارک های شما را تثبیت می کند و به کسب و کار شما کمک می کند تا دید بیشتری را از مردم دریافت کند. هرچه افراد بیشتر آنها را ببینند، بیشتر درگیر می شوند و به شما کمک می کنند سود و دید بیشتری کسب کنید.

اعتبار

هنگامی که برای تبلیغات شرکت خود از کارت ویزیت یا آگهی تبلیغاتی با کیفیت استفاده می کنید، این میزان اعتبار خاصی را به تجارت شما اضافه می کند، زیرا انسان موجودی بسیار بصری است. آنها چاپ ها و رنگ ها را یادداشت می کنند. آنها متوجه می شوند که آیا محصول شما از چاپ با کیفیت و محتوای خوب برخوردار است. اگر بتوانید از هر دو آنها عبور کنید، احتمالاً کسب و کار شما بیشتر در معرض دید قرار می گیرد. این به شما کمک می کند تا مورد توجه مشتریان و مشتریان بالقوه خود قرار بگیرید.

نامزدی

دنیا از نظر فنی پیشرفت می کند. با این حال، محصولات چاپی هنوز اثرات ماندگارتری نسبت به محصولات دیجیتالی دارند. این به این دلیل است که، در مورد محصولات دیجیتال، مردم فقط مدتی را در یک صفحه می گذرانند و سپس علاقه خود را از دست می دهند و چیز دیگری را مرور می کنند. در مورد چاپ های فیزیکی ، برای خواندن آنها مدتی طول می کشد و ممکن است بیشتر شیفته و علاقه مند شوند.

مشهور بودن

آگهی های تبلیغاتی آنلاین بیشتر از تبلیغات فیزیکی آزار دهنده در نظر گرفته می شوند. بنابراین، افراد بیشتری علاقه مند به خواندن یک تبلیغ چاپی هستند تا یک تبلیغ دیجیتال. آنها ابزارهای بهتری هستند و می توانند برای افزایش استقبال و فروش مشتری استفاده شوند.

سرعت

چاپ دیجیتال زمان تنظیم بسیار سریعی دارد، زیرا طرح روی رایانه بارگذاری می شود و سپس چاپ را فشار می دهید و چاپ شروع می شود – دقیقاً مانند چاپگر اداری روزمره. سریع و آسان. پس از شروع چاپ، می تواند حدود 4800 برگ در ساعت چاپ کند.وقتی نوبت به چاپ لیتو می رسد، تنظیم آن خیلی بیشتر طول می کشد زیرا طراحی باید روی صفحات چاپ انجام شود. اما با انجام این فرآیند، چاپ لیتو چاپ بیشتری را تولید می کند – با سرعت 18000 در ساعت. هنگام تصمیم گیری برای انتخاب بهترین گزینه، باید مقدار مورد نظر خود را در زمان مشخص شده در نظر بگیرید. اگر می خواهید مقدار کمتری به سرعت چاپ شود، چاپ دیجیتال بهترین گزینه است. با این حال، اگر به دنبال تولید مقادیر زیادی چاپ هستید، چاپ لیتو گزینه مناسب تری است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.