حذف قبوض کاغذی در راستای تحقق دولت الکترونیک است

جیرفت – ایرنا – مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان گفت: حذف قبض های کاغذی در راستای تحقق دولت الکترونیک است و امیدواریم با مشارکت مردم این مهم هر چه سریعتر نهادینه شود.

به گزارش ایرنا، عبدالوحید مهدوی نیا روز شنبه در آئین حذف قبوض کاغذی برق که به صورت ویدئو کنفرانس در جیرفت برگزار شد افزود: امروز رسماً طرح حذف قبض های کاغذی برق آغاز شد و دیگر هیچ قبض کاغذی برای مشترکان صادر نمی شود.
وی تصریح کرد: نخستین وظیفه ما این است که قبض‌ها را پیامک کنیم و در ادامه کار، ماموران توزیع بروشور، نصب اپلیکیشن و نصب برچسب شناسه قبض را انجام می دهند.
مدیر امور برق شهرستان جیرفت هم اظهار داشت: حذف قبوض کاغذی در راستای حفظ منابع و کمک به اقتصاد و دسترسی آسان به صورتحساب انجام می شود.
غلامعباس انجم شعاع افزود: مشترکان گرامی به جای دریافت قبض کاغذی، می توانند از طریق پیامک و اپلیکیشن شرکت توزیع علاوه بر دریافت قبض الکترونیکی از سایر خدمات شرکت توزیع نیروی برق استفاده کنند.
وی ادامه داد: مشترکین محترم می توانند برای دریافت قبض، کد#شناسه قبض *b*، برای ثبت شماره موبایل کد#شناسه قبض *m * و همچنین برای حذف شماره موبایل، کد #شناسه قبض *d* را به شماره پیامکی ۲۰۰۰۰۸۰۰۰ ارسال کنند.
مدیر امور برق جیرفت اظهار داشت: افرادی که در مکان های استیجاری به سر می برند نیز در صورت تمایل نداشتن به دریافت این امکان بر روی تلفن همراه می توانند با ارسال کد #شناسه قبض *d* به شماره پیامک ۲۰۰۰۰۸۰۰۰ از سرویس ذکر شده انصراف دهند و دیگر قبض برای آنها ارسال نمی شود.
وی از پایش مصرف برق ادارات جیرفت خبر داد و گفت: ادارت دولتی که بیش از حد مجاز مصرف برق داشته باشند تذکر دریافت می کنند.

شرکت توزیع نیروی برق جنوب کرمان مستقل از شمال استان، هفت شهرستان را با جمعیت یک میلیون نفر تحت پوشش دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.